צרו איתנו קשר

הקמנו את Ofekpoint כי רצינו לעזור לעסקים קטנים ובינוניים לשתף מידע ולשתף פעולה בצורה יעילה יותר על ידי הקמת סביבות Microsoft 365 עוצמתיות אך מצד שני פשוטות וקלות להבנה ולשימוש.

שלחו לנו דוא"ל לכתובת amiram@ofekpoint.com 
או מלאו את הטופס למטה – ועיזרו לנו לחשוף בפניכם את כוחו העצום של הפלטפורמה שמשנה את העולם Microsoft 365

מה קורה לאחר מכן?

לאחר שתפנו אלינו, ניצור אתכם קשר במהירות האור כדי לקבוע פגישה מקוונת של 30 דקות כדי לדון בצרכים העסקיים שלכם.

בהתאם לצרכים והדרישות שלכם, נקבע פגישה נוספת לדיון בפירוט רב יותר על היקף הפרויקט. לאחר שנקבע את מה שאתה צריכים נוציא מסמך מסודר בו תוכלו לראות את המחיר לכל הפרוייקט, את לוחות הזמנים ומה התוצר הסופי שאותו תקבלו עד לרגע ה Delivery. אנחנו נהיה איתכם לאורך כל הדרך ולא נעוזב אתכם לרגע שנראה אצלכם את השינוי

קשר ראשוני

יִעוּץ

תוכנית פעולה

המלצות

חברת שרותי מזון, רעננה

"חברת אופק פוינט תוכנה העבירה את הידע בצורה מצוינת תוך שימוש בדוגמאות שלא ידענו כלל על קיומם. ההכשרה וההדרכה שהם נתנו לנו הייתה ממוקדמת יעילה ועם ערך מוסף אמיתי לחברה שלנו. אין ספק שנמשיך לעבוד איתם בעתיד בפרוייקטים עתידיים"

חברת ייעוץ הנדסי, ת"א

"נעזרנו בחברת אופק פוינט תוכנה כדי לעזור לחברה שלנו בפיתוח פורטל פנים ארגוני של SharePoint על בסיס Microsoft 365 חדש ואנחנו לא יכולים להפסיק להתפעל ממה שבוצע אצלנו. השירותיות, ההבנה העסקית והיכולות המקצועיות פשוט רתמו את כלל החברה לשימוש במערכת. החברה באמת מקצועית מגיבה מהר, מקצועית, קל לעבוד איתם, והשירות במחיר ללא מתחרים. "

ערן, מנמ"ר חברת תרופות

"הופתענו לטובה כמה הצלחנו להשיג במהלך ייעוץ של כמה ימים ספורים. עמירם עזר לנו מאוד לתת מענה לצרכים הספציפיים של החברה שלנו, לא נהסס להעזר בו שוב בפרוייקטים נוספים שלנו"

יוסי, מנכ"ל חברת לוגיסטיקה, נתניה

"ב-5 השנים האחרונות נתתי אמון בחברת אופק פוינט תוכנה לבניית מערכת ניהול המסמכים הארגונית שלנו. ההטעמה היישום והפיתוח היו ברמה גבוהה מאוד – ואני שמח על ההחלטה. אני חש, שישנה הבנה לצרכים ושאיפה אמיתית ושיח משותף להגשים את המטרות והתוצאות, אני מאמין כי צפויה לנו דרך משותפת גם לשנים הקרובות."