שירותי Microsoft 365 לעסקים

מניסיוננו רבים מהארגונים רוכשים רשיונות לשימוש ב Microsoft 365 רבים מנסים להעביר חלק מהמסמכים שלהם ל Sharepoint.
רובם הגדול מאמין שזה יקל על ניהול המסמכים ושיתוף הפעולה בצוותים, אבל עם הזמן חלקם מתקשה להבין איך להגדיר את הדברים ומאיפה בכלל מתחילים. ניהול המידע בהמון ארגונים עדיין מרגיש לא מאורגן לא מסודר והתחושה שמישהו חייב להגיע ולעשות סדר – פה אנחנו נכנסים לתמונהייעוץ Microsoft 365

כל מה שצריך
בשביל להתחיל

עשה זאת בעצמך 365

אימון והדרכה מעשית
SharePoint

Power Platform

שירותי ייעוץ ב Power Apps, Power Bi , Power Automate

אימון הכשרות

הכשרת מפתחים
מיישמים ומשתמשי על ב Microsoft 365

הדרכות והרצאות

הדרכות והנחיות
בנושאי Microsoft 365

שירותי ייעוץ של Microsoft 365 שעושים לכם סדר אמיתי

כמומחי Microsoft 365 במשך למעלה מעשר שנים, ביצענו פרוייקטים במאות עסקים קטנים ובינוניים. עמדנו בקשר עם ראשי מחלקות, מנכ"לים, סמנכ"לי כספים, ובעיקר מנהלי IT. מכולם שמענו בעיקר שהקמת סביבת SharePoint או בכלל הקמת tenant של Microsoft 365 יכולה ליצור תסכול הן למנהלים והן לעובדים ולעיתים גם לאנשי ה IT. היעד שלנו הוא לגרום לכולם להכיר ולהשתמש בכח העצום של הכלים הקיימים ב Microsoft 365 ולהשתמש בהם בצורה הטובה ביותר.

עזרה וירטואלית של Microsoft 365 לפי דרישה

על מנת לחסוך לכם זמן ומשאבים רוב העבודה שלנו נעשית באופן וירטואלי ומרחוק, תוך שימוש בכל הכלים והפונקציונליות הכלולה ב- Microsoft 365 ליצירת פתרונות פשוטים וממשקים נוחים לשימוש, הפותרים בעיות עסקיות קריטיות ועושים לכם סדר בארגון.

שירות Microsoft 365 חסכוני, גמיש ויעיל

אנחנו לא משתמשים בשום כלים יקרים של צד שלישי או מוסיפים קוד שיגרום לכם אחר כך להיות תלויים בנו. הסביבה שאנחנו בונים מותאמת אישית כדי לתת לכם מענה שיאפשר לכם לתחזק את הדברים בעצמכם!. אנחנו משתמשים בכלים הקיימים ב Microsoft 365 כגון Power BI Pro, PowerApps, forms, power automate, Sharepoint ועוד… - כולם יחד יכולים להביא לשינוי ארגוני אמיתי במחירים נוחים ובזמן קצר מאוד

קבע פגישת ייעוץ ללא עלות

בואו נדבר על הצרכים לארגון שלכם.

המלצות

חברת שרותי מזון, רעננה

"חברת אופק פוינט תוכנה העבירה את הידע בצורה מצוינת תוך שימוש בדוגמאות שלא ידענו כלל על קיומם. ההכשרה וההדרכה שהם נתנו לנו הייתה ממוקדמת יעילה ועם ערך מוסף אמיתי לחברה שלנו. אין ספק שנמשיך לעבוד איתם בעתיד בפרוייקטים עתידיים"

חברת ייעוץ הנדסי, ת"א

"נעזרנו בחברת אופק פוינט תוכנה כדי לעזור לחברה שלנו בפיתוח פורטל פנים ארגוני של SharePoint על בסיס Microsoft 365 חדש ואנחנו לא יכולים להפסיק להתפעל ממה שבוצע אצלנו. השירותיות, ההבנה העסקית והיכולות המקצועיות פשוט רתמו את כלל החברה לשימוש במערכת. החברה באמת מקצועית מגיבה מהר, מקצועית, קל לעבוד איתם, והשירות במחיר ללא מתחרים. "

ערן, מנמ"ר חברת תרופות

"הופתענו לטובה כמה הצלחנו להשיג במהלך ייעוץ של כמה ימים ספורים. עמירם עזר לנו מאוד לתת מענה לצרכים הספציפיים של החברה שלנו, לא נהסס להעזר בו שוב בפרוייקטים נוספים שלנו"

יוסי, מנכ"ל חברת לוגיסטיקה, נתניה

"ב-5 השנים האחרונות נתתי אמון בחברת אופק פוינט תוכנה לבניית מערכת ניהול המסמכים הארגונית שלנו. ההטעמה היישום והפיתוח היו ברמה גבוהה מאוד – ואני שמח על ההחלטה. אני חש, שישנה הבנה לצרכים ושאיפה אמיתית ושיח משותף להגשים את המטרות והתוצאות, אני מאמין כי צפויה לנו דרך משותפת גם לשנים הקרובות."