המלצות

"חברת אופק פוינט תוכנה הייתה יעילה, גמישה ועם ידע עצום ב Microsoft 365. הם נתנו לנו את הפתרון הטוב ביותר שיכולנו לחשוב עליו הכשירו את הצוות והיו פשוט מקצועיים מההתחלה ועד הסוף”
חברת היי טק, נתניה
"עמירם היה מאוד תכליתי יעיל ואנושי והנחה אותנו על כל המגבלות, היכולות והאפשרויות שלנו ב Microsoft 365 / SharePoint. בסוף התהליך החלטנו שעמירם בעצמו יבצע את היישום, ההטמעה והפיתוח של הפורטל הארגוני שלנו ואנחנו לא יכולים להיות מרוצים יותר ממה שאנחנו כעת תודה עמירם! ”
חברת כח אדם, הוד השרון
"התחלנו לעבוד עם Microsoft 365 בעקבות המלצה של Microsoft לנושאי ארגון וניהול מסמכים. חיפשנו ספק שיבצע את השירותים ובעקבות המלצה של עמית למקצוע התקשרנו עם אופק פוינט תוכנה. מהרגע הראשון החבר'ה ידעו בדיוק מה אנחנו צריכים. את הצעת המחיר קיבלנו יום למחרת ותוך שבועיים מרגע ההתחלה המערכת כבר עמדה בשיא תפארתה לעיני כל החברה."
בית השקעות, תל אביב
"הידע והתשוקה של עמירם בכל מה שקשור ל SharePoint ובכלל ל Microsoft 365 ניכרים בכל מה שהוא עושה. אין ספק שכיום בלעדיו הארגון שלנו ילך לאיבוד במערכת המדהימה הזו שעם הזמן הבנו כמה חזקה ומדהימה היא. אני ממליץ לכל מי שרוצה להשתמש ב- SharePoint בענן ולנהל את המסמכים, לארגן את המידע ולהתחיל באמצ לעבוד בצורה מסודרת בארגון ליצור קשר עם עמירם ! "
חברת ייעוץ, רמת גן
"חברת אופק פוינט תוכנה העבירה את הידע בצורה מצוינת תוך שימוש בדוגמאות שלא ידענו כלל על קיומם. ההכשרה וההדרכה שהם נתנו לנו הייתה ממוקדמת יעילה ועם ערך מוסף אמיתי לחברה שלנו. אין ספק שנמשיך לעבוד איתם בעתיד בפרוייקטים עתידיים"
חברת שרותי מזון, רעננה
"נעזרנו בחברת אופק פוינט תוכנה כדי לעזור לחברה שלנו בפיתוח פורטל פנים ארגוני של SharePoint על בסיס Microsoft 365 חדש ואנחנו לא יכולים להפסיק להתפעל ממה שבוצע אצלנו. השירותיות, ההבנה העסקית והיכולות המקצועיות פשוט רתמו את כלל החברה לשימוש במערכת. החברה באמת מקצועית מגיבה מהר, מקצועית, קל לעבוד איתם, והשירות במחיר ללא מתחרים. "
חברת ייעוץ הנדסי, ת"א
"הופתענו לטובה כמה הצלחנו להשיג במהלך ייעוץ של כמה ימים ספורים. עמירם עזר לנו מאוד לתת מענה לצרכים הספציפיים של החברה שלנו, לא נהסס להעזר בו שוב בפרוייקטים נוספים שלנו"
ערן, מנמ"ר חברת תרופות
"ב-5 השנים האחרונות נתתי אמון בחברת אופק פוינט תוכנה לבניית מערכת ניהול המסמכים הארגונית שלנו. ההטעמה היישום והפיתוח היו ברמה גבוהה מאוד – ואני שמח על ההחלטה. אני חש, שישנה הבנה לצרכים ושאיפה אמיתית ושיח משותף להגשים את המטרות והתוצאות, אני מאמין כי צפויה לנו דרך משותפת גם לשנים הקרובות."
יוסי, מנכ"ל חברת לוגיסטיקה, נתניה

זקוק לעזרה בגילוי העוצמה האדירה של Microsoft 365?

Microsoft 365 הוא כלי נהדר שיכול לחולל שינוי דרמטי בהצלחת העסק שלכם. אבל בואו נודה בזה: להתחיל מאפס מבלי לדעת לאן ללכת מה לעשות וכיצד להתחיל לעבוד זה יכול להיות מסובך. פה אנחנו נכנסים לתמונה . כיועצי Microsoft 365 עם ניסיון של למעלה מ -10 שנים, אנחנו מספקים פתרונות Microsoft 365 מותאמים אישית, זולים, ללא קוד, כמה שיותר מהקופסה ושמותאמים לצרכים העסקיים שלכם!