נעים להכיר אנחנו חברת Ofekpoint Software

החזון הגדול ביותר שלנו הוא לעזור לארגונים, חברות ועסקים, להיות יותר פרודוקטיביים על ידי פיתוח פתרונות מותאמים אישית של Microsoft 365 וייעול תהליכים באמצעות רובוטים RPA (Robotic process automation)

כוחות העל שלנו הם פיתוח והטמעת פתרונות Microsoft 365 מותאמים אישית שיכולים לעזור לכם לנהל את הארגון שלכם בצורה יעילה יותר, נכונה יותר ומאובטחת יותר. החל מיצירת פורטלים ארגוניים ועד לניהול מסמכים ארגוניים וייעול תהליכי BPM (Business process management) אנחנו נעזור לכם להגשים הכל! במהירות וביעילות ובמחירים ללא תחרות!

עם מי אנחנו עובדים?

עם כולם! כל ארגון שרוצה לגדול, להתפתח ולנהל את עולמות התוכן והתהליכים העסקיים שלו בצורה טובה יותר אנחנו הפתרון. אנחנו אוהבים מאוד לעבוד עם ארגונים קטנים – בינוניים במגוון רחב של תעשיות. לשמחתנו עד היום הצלחנו לסייע עם משרדי עורכי דין, ארגוני בריאות, חברות נדל"ן, חברות פיננסיות, עמותות, ארגוני רווחה, חברות היי טק ועוד. לא משנה מאיפה את מגיעים אנחנו כאן כדי לעזור לכם לעבוד טוב יותר ולרתום את הכוחות המדהימים של Microsoft 365 ועולמות הרובוטיקה לצידכם.

אז למה לבחור בנו? מה אנחנו שונים מכולם?

לאחר שנים רבות של ניסיון עם Microsoft 365 למדנו דבר או שניים על שימוש בכלי הענן של Microsoft ולרתום אותו בצורה מושלמת לייעול העבודה והתהליכים הארגוניים. אנחנו עובדים תמיד בשיטות ניהול פרויקטים במתודולוגיית Agile על מנת ליישם להטמיע ולפתח פתרונות תוך כדי תנועה.

  • מהירות ביצוע
  • מעל 10 שנות ניסיון
  • היחידים בארץ שיודעים לחבר את עולם אבטחת המידע עם עולם ה 365
  • זולים באופן משמעותי מהמתחרים
  • מומחים בחיבורים בין עולם ה 365 עם העולם של RPA
  • יחס אישי
  • מומחים בליווי של חברות קטנות ובינוניות
  • שירות One stop shop לאנשי מקצוע מגוונים בארגון: מנהלי פרויקטים, מעצבים, מפתחים, מיישמים ומנהלי ידע.

אתם שאלתם אנחנו עונים

בהחלט. יש לנו מגוון לקוחות לא רק בישראל אלא בכל העולם. הטכנולוגיה של Microsoft 365 מאפשרת לנו לתת פתרונות מותאמים לכל ארגון, בכל זמן ובכל שפה. אנחנו לא צריכים להגיע פיזית אליכם על מנת לתת לכם את הפתרון המושלם שיעזור לכם במהירות להגיע לאן שתרצו.

נדל"ן, פיננסים, טכנולוגיות מידע, רפואה / בריאות, מלכ"רים, הנדסה, קמעונאות וממשלה.

אנחנו ממוקמים בפתח תקווה אבל עובדים בכל העולם.

אנחנו עובדים עם כל הארגונים בכל הגדלים ובכל התעשיות. רוב הלקוחות שלנו הם עסקים קטנים (10-30 עובדים) ובינוניים (עד 800-1000 עובדים).

המלצות

חברת שרותי מזון, רעננה

"חברת אופק פוינט תוכנה העבירה את הידע בצורה מצוינת תוך שימוש בדוגמאות שלא ידענו כלל על קיומם. ההכשרה וההדרכה שהם נתנו לנו הייתה ממוקדמת יעילה ועם ערך מוסף אמיתי לחברה שלנו. אין ספק שנמשיך לעבוד איתם בעתיד בפרוייקטים עתידיים"

חברת ייעוץ הנדסי, ת"א

"נעזרנו בחברת אופק פוינט תוכנה כדי לעזור לחברה שלנו בפיתוח פורטל פנים ארגוני של SharePoint על בסיס Microsoft 365 חדש ואנחנו לא יכולים להפסיק להתפעל ממה שבוצע אצלנו. השירותיות, ההבנה העסקית והיכולות המקצועיות פשוט רתמו את כלל החברה לשימוש במערכת. החברה באמת מקצועית מגיבה מהר, מקצועית, קל לעבוד איתם, והשירות במחיר ללא מתחרים. "

ערן, מנמ"ר חברת תרופות

"הופתענו לטובה כמה הצלחנו להשיג במהלך ייעוץ של כמה ימים ספורים. עמירם עזר לנו מאוד לתת מענה לצרכים הספציפיים של החברה שלנו, לא נהסס להעזר בו שוב בפרוייקטים נוספים שלנו"

יוסי, מנכ"ל חברת לוגיסטיקה, נתניה

"ב-5 השנים האחרונות נתתי אמון בחברת אופק פוינט תוכנה לבניית מערכת ניהול המסמכים הארגונית שלנו. ההטעמה היישום והפיתוח היו ברמה גבוהה מאוד – ואני שמח על ההחלטה. אני חש, שישנה הבנה לצרכים ושאיפה אמיתית ושיח משותף להגשים את המטרות והתוצאות, אני מאמין כי צפויה לנו דרך משותפת גם לשנים הקרובות."