שאלות נפוצות על Ofekpoint Software

עלינו

בהחלט. יש לנו מגוון לקוחות לא רק בישראל אלא בכל העולם. הטכנולוגיה של Microsoft 365 מאפשרת לנו לתת פתרונות מותאמים לכל ארגון, בכל זמן ובכל שפה. אנחנו לא צריכים להגיע פיזית אליכם על מנת לתת לכם את הפתרון המושלם שיעזור לכם במהירות להגיע לאן שתרצו.

נדל"ן, פיננסים, טכנולוגיות מידע, רפואה / בריאות, מלכ"רים, הנדסה, קמעונאות וממשלה.

 

אנחנו ממוקמים בפתח תקווה אבל עובדים בכל העולם.

 

אנחנו עובדים עם כל הארגונים בכל הגדלים ובכל התעשיות. רוב הלקוחות שלנו הם עסקים קטנים (10-30 עובדים) ובינוניים (עד 800-1000 עובדים).

אודות השירותים שלנו

אמנם יש לנו ניסיון עם כל הגרסאות העיקריות של Sharepoint אבל אנחנו מייעצים בעיקר לגרסאת SharePoint Online / Microsoft 365.

יישום Microsoft 365 הוא תהליך ולא משהו חד פעמי אנחנו נהיה איתכם לאורך כל הדרך עד לרגע שבו תוכלו להיות עצמאיים ולהשתמש במערכת לבדכם. כל ארגון הוא ייחודי ולכן אין באמת מסגרת זמן סטנדרטית. הקמה והגדרות לסביבה והתחלת עבודה ארגונית מסודרת עם מתודולוגיה תקינה אורכת בדרך כלל 1-6 שבועות (ציר זמן זה יכלול איסוף דרישות, תצורה, הדרכה, בקשות אישיות ועוד). לפני היציאה לפרוייקט אנחנו נשמע אתכם, נבין את הצרכים שלכם נתאים לכם את שיטת העבודה וניתן לכם מחיר אחיד ברור ומדיד להצלחת הפרויקט להתחלת העבודה במערכת. כמובן שאם ישנן בקשות יחודיות או אי אילו שהם יישומים שחשובים לכם נשמח לסייע בכל שלב ולתמחר בהתאם

ברוב המקרים אין לנו תעריף שעתי היות ואנחנו משתדלים לעבוד לפי מחיר פיקס (מחיר תלוי תוצרים) רוב החברות שאיתן אנחנו עובדים מעוניינות לקבל תוצרים ולשלם עליהם ובהתאם לכך אנחנו משתדלים שהתמחור שלנו ישקף את הרצון והצורך ולא את כמות שעות העבודה שלנו על הפרוייקט.

מצויין! שלב ראשון מלאו את הפרטים שלכם בטופס בתחתית העמוד – אנחנו נחזור אליכם במהירות האור נתאם איתכם פגישת עבודה להבין מה אתם צריכים לשמוע את הבקשות, הרצונות (לעיתים גם הכאבים..) ולאחר מכן נוציא לכם הצעת מחיר מסודרת ומפורטת על תהליך העבודה שלנו ועל התוצרים שתקבלו – ומיד לאחר אישור שלכם נתחיל בעבודה כאשר אתם חלק אינטגרלי מהתהליך לאורך כל הדרך

בטח בשמחה! Sharepoint הוא אחד מהכלים שבהם אנחנו מתמחים נשמח לשמוע את הדרישה והצורך שלכם ולהתאים לכם פתרון מותאם אישית שיכול לכלול יישום, פיתוח מותאם ואפילו שילוב של הטמעה והדרכה לפתרון בסיומו.

על ההדרכות שלנו

אין לנו הגבלה על כמות המשתתפים – אנחנו נגבה מכם תשלום אך ורק על הזמן שבו אנחנו נדריך/נרצה ולא מעבר לכך (היו לנו חברות שהכניסו את כל העובדים בחברה להדרכה ושמחנו מאוד על כך)

בטח בשמחה – יש לנו המון לקוחות שמבקשים עזרה ספציפית או ייעוץ ספציפי בנושאים מורכבים יותר ואנחנו זמינים בכל זמן לייעוץ