6 דרכים לגשת למסמכים מצוותי Microsoft

  • Compliance
  • פורסם ב -25 ינואר 2022
היום אני רוצה לדבר שוב על אחד מחלקי האינטרנט האהובים עלי ביותר ב- SharePoint – ה- Web Part החדשות. באופן ספציפי, אני רוצה להסביר את דפי ההודעה החדשותית שנוצרו כתוצאה מחלק זה באינטרנט ולעשות השוואה עם דף SharePoint הרגיל.

דף SHAREPOINT

נתחיל בזה הקל יותר.דף SharePoint מאפשר לך להעביר את המידע שיש לך באתר SharePoint שלך.כברירת מחדל, כאשר אתה יוצר אתר חדש, יש לך רק דף אחד עליו, אך תוכל ליצור כמה שתרצה. כל הדפים נמצאים בספריית דפי האתר. אגב, למקרה שאתה תוהה מה ההבדל בין אתר לדף – עיין בפוסט זה.

 

דף פוסט חדשות

דף הודעה חדשותית הוא סוג מיוחד של עמוד שתיצור כאשר תבחר לפרסם חדשות או קישור חדשות בתוך ה- Web Part החדשות. אגב, בזמן שאנחנו כאן, הרשו לי להסביר לכם את ההבדל בין השניים.

פוסט חדשותי

הודעה בחדשות מאפשרת לך לאצור את התוכן שלך על פיסת נייר ריקה. בעיקרו של דבר כשאתה יוצר חדשות חדשות, יש לך דף SharePoint ריק שאותו תוכל לתפעל כרצונך עם הפריסה, התוכן, הטקסט, התמונות וכו '.

בדיוק כמו העמוד הרגיל של SharePoint, דף ההודעה החדש נמצא גם בספריית דפי האתר .

קישור חדשות

הקישור לחדשות מיועד למצבים שכבר יש לך תוכן כתוב. לדוגמא, מאמר ממקורות חדשות, בלוגים וכו 'כל שעליך לעשות עבור קישור החדשות הוא להדביק את כתובת האתר של פוסט. לאחר מכן הוא יעבור את דף החדשות עצמו על סמך הקישור שסופק. החוויה דומה לזו של המדיה החברתית. כשאתה מפרסם קישור ל- Facebook או LinkedIn, למשל, הם מעבירים עבורך באופן אוטומטי את הטקסט והתמונות מאותה כתובת אתר. יש לך את היכולת לשנות את הטקסט ואת התמונה לאחר שתוכנן מראש עבורך.

בדיוק כמו דף הפרסום החדשותי האחר ודף SharePoint רגיל, הדף שנוצר מקישור החדשות נמצא גם בספריית דפי האתר .

דף הודעות חדשות לעומת דף SHAREPOINT ב- SHAREPOINT ONLINE

עכשיו, כשברור לנו ההבדל בין סוגי הדפים השונים, אני רוצה להבהיר את ההבדלים והמגבלות של אותם דפים.

  • במקום לפרסם / לפרסם מחדש, בדפים שנוצרו מהודעות החדשות יש לחצני חדשות / עדכן חדשות
  • בעוד שדפי הודעות חדשות נראים כמו דפי SharePoint רגילים, אינך יכול לשנות את פריסת הדפים שנוצרו מהקישור חדשות
  • לאחר שהדף נוצר בצורה מסוימת, לא ניתן לשנות אותו לסוג אחר. לדוגמא, אם יצרת דף פוסט חדשותי, אינך יכול לשנות את סוגו לדף SharePoint רגיל. או ברגע שיצרת דף מסוג קישורי חדשות – לא ניתן לשנות אותו לדף פוסט חדשות.
  • אם אתה נמצא בספריית דפי האתר, תוכל לראות בקלות את סוג הדף אם תציג את העמודה 'מדינה מקודמת'. (0 = דף SharePoint, 2 = הודעה חדשותית או קישור חדשות, 1 = דף או פוסט חדשות או קישור חדשות שעדיין לא פורסמו)

זקוק לעזרה של SHAREPOINT?

שירותי ייעוץ, הדרכה ותצורה לפי שעה זמינים

Translate »